![]() |
![]() |
![]() |
Кожен шанувальник вінілу знає, що зберігати пластинки потрібно вертикально, щоб запобігти деформації. Наш контейнер прекрасно справляється з таким завданням. Мінімалістичний дизайн. Зручний і простий у використанні. Легка конструкція не дає пилу накопичуватися на вашій дорогоцінній колекції.
Можна зберігати до 160 пластинок.
- Розмір: 78 х 40 х 32 см
- Матеріали: метал, порошкове фарбування чорного кольору
Більше контейнерів для вінілових платівок від інтернет-магазину Cubeshop.com.ua дивіться в нашому каталозі:
___________________________________________________________________
Доставка по Украине упродовж 48 годин після підтвердження замовлення, службою доставки "Нова Пошта".
Оплата у разі отримання на відділенні Нової Пошти або оплата на банківську карту.

| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Article |
| Країна виробник | Україна |
| Тип | Контейнер |
| Матеріал | Метал |
| Форма | Фігурна |
| Ширина | 320 мм |
| Довжина | 400 мм |
| Висота | 780 мм |
| Колір | Чорний |
| Стан | Новий |
- Ціна: 6 990 ₴














