



Футляр для медалей, нагород, значків, монет, орденів "Класика №9" темно-зелений
86 ₴
Мінімальне замовлення — 24 шт.
- Немає в наявності
- Тільки оптом
- Код: brd-15-2
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Футляр оксамитовий для медалей, нагород, значків, монет, орденів "Класика №9"
Красива коробка для презентації та упаковки медалі, значки, монети та ордени. Внутрішній ложемент можна легко дістати.
- Матеріал виготовлення: оксамит.
- Розміри: 60х75 мм Висота: 30 мм
- В упаковці: 24шт
- Внутрішній розмір: 55х65 мм
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Висота | 30 мм |
| Ширина | 60 мм |
| Країна виробник | Китай |
| Довжина | 75 мм |
| Матеріал | Оксамит |
| Тип | Футляри |
| Колір | Зелений |
| Призначення | Медалі |
| Стан | Новий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 86 ₴
- Мінімальне замовлення: 24 шт.



