Футляр оксамитовий "Сонечко"
Футляр оксамитовий для ювелірних прикрас з дитячої серії (іграшки).
Усередині поролоновий ложемент із прорізом.
- Матеріал виготовлення: оксамит.
- Розмір: 60х50х45с мм
- Футляри продаються оптом від 12 штук.
Більше футлярів для ювелірних виробів від інтернет-магазину CubeShop дивіться в нашому каталозі:
___________________________________________________________________
Доставка по Украине упродовж 48 годин після підтвердження замовлення, службою доставки "Нова Пошта".
Оплата у разі отримання на відділенні Нової Пошти (накладене плаття) або оплата на банківську карту.

Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Висота | 45 мм |
| Тематика малюнка/форми | Тварини |
| Тип | Футляри |
| Стан | Новий |
| Ширина | 50 мм |
| Країна виробник | Китай |
| Матеріал | Оксамит |
| Призначення | Кільця |
| Довжина | 60 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір | Червоний з чорним |
Інформація для замовлення
- Ціна: 40 ₴
- Мінімальне замовлення: 12 шт.





